Dodana: 22 październik 2018 11:35

Zmodyfikowana: 22 październik 2018 11:35

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2018

Trwają październikowe  obchody bibliotekarskiego święta promującego pracę bibliotek szkolnych czyli  Międzynarodowego  Miesiąca  Bibliotek Szkolnych.

Biblioteka Pedagogiczna CEN w Białymstoku włączając się do obchodów, zaprasza do udziału w literackiej grze miejskiej pt. "Misja: Ocalmy literackie Podlasie", która odbędzie się 26 października 2018 roku w godzinach od 9.00 do 13.30 na terenie miasta Białymstoku - czytaj więcej.

Zapraszamy również do udziału w projekcie "Podlaskie Spotkania z Pisarzami " - konkursie czytelniczo  plastycznym "Czy znasz twórczość ...?" i spotkaniach autorskich - czytaj więcej.

Nauczyciele  bibliotekarze  szkolni nadesłali do redakcji Bibservisu  programy obchodów święta  - czytaj.  Zapraszamy do przeglądania archiwalnych programów działań bibliotecznych  - TUTAJ.

Białostocki oddział TNBSP ogłosił kolejną edycję konkursu "Librarium Primum" na najciekawsze październikowe działania. Podsumowanie obchodów odbędzie się  podczas listopadowej konferencji nauczycieli bibliotekarzy.

Oprac. Olga Topolewska