LISTA 100 ‘2020 - lista 100 osób, które w wyróżniający sposób przyczyniły się do podniesienia umiejętności cyfrowych w Polsce.

Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce po raz kolejny doceniło wysiłki osób zaangażowanych się w budowanie świadomości cyfrowej i rozwój umiejętności tworzenia oraz wykorzystywania narzędzi cyfrowych. Zdecydowało o corocznym ogłoszeniu laureatów LISTY 100 ‘2020  - listy 100 osób, które w wyróżniający sposób przyczyniły się do podniesienia umiejętności cyfrowych w Polsce.

Tegoroczna  gala LIST 100 zorganizowana została 18.12.2020r  przez uczestników Szerokiego Porozumienia na rzecz Umiejętności Cyfrowych, ze wsparciem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej, Fundacji Orange, Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Instytutu Spraw Publicznych.

Mamy przyjemność poinformować, że decyzją Kapituły Listy 100  w gronie laureatów Listy 100 roku 2020 znalazły się dwie konsultantki Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku: Katarzyna Gagan oraz Anna Krawczuk.

Gratulacje naszym koleżankom przekazali członków Kapituły oraz partnerzy Szerokiego Porozumienia.

 

Pełna lista wyróżnionych osób znajduje na stronie SPRUC