Dodana: 21 styczeń 2020 17:33

Zmodyfikowana: 21 styczeń 2020 17:35

Złota proporcja na Złotej - wernisaż wystawy uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku

17 stycznia 2020 w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych  w Białymstoku pt.: „Złota proporcja na Złotej”.  Fotografia w wydaniu adeptów kierunku technik fotografii i multimediów odzwierciedla ich zindywidualizowane widzenie rzeczywistości. Próbuje tą indywidualną perspektywę innym przybliżyć i pokazać w formie fotogramów.

Wystawa  jest prawdziwą ucztą dla oczu. Zaprezentowane prace zachwycają oryginalnością spojrzenia, subtelnością kompozycji i umiejętnością operowania kolorem.

Autorzy zdjęć: Aleksandra Ciborowska, Amelia Wojdałowicz, Damian Marczuk, Izabella Krzymińska, Jagienka Zapadka, Julia Łoś, Karol Czajkowska, Magdalena Targońska, Maja Wojtach, Maria Siemionow, Michał Szatkowski, Natalia Zawadzka, Patrycja Trykozko, Ranata Czarnecka, Szymon Hajdukiewicz, Weronika Mróz, Weronika Wawreniuk, Wiktoria Ciżewska, wypowiadają się na różne tematy. Aparat fotograficzny w ich ręku jest narzędziem do przyglądania się światu z bliska.  Każdy może w nim odnaleźć coś innego, coś według siebie i własnego spojrzenia dostrzec. Codziennie mijamy tysiące miejsc, przedmiotów, detali, zjawisk. 

Ci, którzy zdecydują się obejrzeć ekspozycję, nie będą czuć się zawiedzeni. każdy znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie. Od krajobrazów, przez fotografię przyrody, krajobrazu miejskiego aż po portrety.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy od 17 stycznia do 29 lutego 2020 od poniedziałku do piatku w godzinach 9.00-19.00 oraz sobota 9.00-15.00.
Wstep wolny.