Dodana: 17 marzec 2021 16:23

Zmodyfikowana: 18 marzec 2021 09:22

II edycja Podlaskiej Wieczorynki Edukacyjnej

II edycja Podlaskiej Wieczorynki Edukacyjnej odbędzie się 19 marca 2021 roku na platformie Zoom, w godzinach 18:00-22:00.
Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do nauczycieli wszystkich typów szkół.

Wśród prelegentów są dyrektorzy, nauczyciele i rodzice. Wydarzenie skierowane jest do nauczycieli i rodziców z naszego regionu, ale nie tylko. Naszymi prelegentami są osoby znane w całej Polsce, tj. Ewa Radanowicz (najsłynniejsza chyba dyrektorka w Polsce, autorka książki "W szkole wcale nie chodzi o szkołę"), Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska (nauczycielki w szkole specjalnej, autorki bloga specjalni.pl), Paweł i Olimpia Burczykowie (aktorzy i rodzice dwojga dzieci, w tym autystycznej Wiktorii) oraz wspaniali eksperci z naszego regionu: Marzanna Oniśko (pedagog z poradni psychologiczno - pedagogicznej w Białymstoku), Urszula Duda (dyrektorka Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej "Bajka" w Suwałkach), Marek Stankiewicz (nauczyciel biologii, który sam ma zespół Aspergera), Anna Otapowicz (psycholog, pedagog i terapeuta osób ze spektrum autyzmu).

Zaprosiliśmy również twórczynię ludową z Lipska nad Biebrzą - Barbarę Tarasewicz, która na żywo pokaże jak pisze się pisanki oraz Agnieszkę Skarżyńską, z Podlaskiego Muzeum Ludowego, która opowie o dawnych zwyczajach wielkanocnych.

Link do rejestracji: http://bit.ly/wieczorynka2

Zapraszamy do udziału!