Dodana: 4 marzec 2021 10:14

Zmodyfikowana: 4 marzec 2021 11:40

Edukacyjna ROBOTa

Edukacyjna ROBOTa 
to zaplanowany na 4 kolejne miesiące (marzec-czerwiec) cykl spotkań z doświadczonymi nauczycielami i edukatorkami, pracującymi z dziećmi i młodzieżą na różnych etapach edukacji, w szkołach, bibliotekach i organizacjach pozarządowych. Spojrzymy na edukacyjną rzeczywistość i zainspirujemy się, przyglądając się stosowanym rozwiązaniom. 

Każdego miesiąca zajmiemy się innym tematem - aktualnym, ważnym, wartym refleksji. Poza spotkaniami zaproponujemy materiały w formie pisanej: teksty blogowe, infografiki z praktycznymi poradami i wskazówkami do wykorzystania w codziennej pracy.

W marcu skupimy się na PRACY METODĄ PROJEKTU.
10 marca 2021 r. godz. 19 - "Jak uczyć, by naszym uczniom chciało się chcieć? Praca projektowa w praktyce szkolnej, również zdalnej." - spotkanie z Wiesławą Mitulską, Superbelferką. Poprowadzi je Oktawia Gorzeńska.
17 marca 2021 r. godz. 19 - "Photon w pracy projektowej" - spotkanie z Natalią Maćkiewicz i Edytą Karwowską. Poprowadzi je Paulina Ołtusek.
Zapisy na wydarzenia: za pośrednictwem strony www https://edukacyjnarobota.photon.education lub bezpośrednio na Clickmeetingu: https://photoneducation.clickmeeting.com/.

Paulina Ołtusek

Education Manager

www.photon.education