Uczeń pod wpływem środków odurzających – jak rozpoznać, jak pomóc

Obszar tematyczny Zdrowie, bezpieczeństwo, wychowanie fizyczne
Typ zasobu Prezentacje
Tytuł Uczeń pod wpływem środków odurzających – jak rozpoznać, jak pomóc
Etap edukacyjny
  • I etap edukacji
  • II etap edukacji
  • III etap edukacji
  • IV etap edukacji
Opis

Prezentacja – Uczeń pod wpływem środków odurzających – jak rozpoznać i jak pomóc – opisuje objawy związane z używaniem środków odurzających, informuje, w jakich przypadkach i kiedy dzwonić na numer alarmowy 112, opisuje sytuacje zagrożenia życia oraz informuje, jakie substancje chemiczne wchodzą w skład dopalaczy.

Autorem prezentacji jest farmakolog, dr nauk medycznych – Tomasz Domaniewski.

Autor Tomasz Domaniewski
Zgłoszone przez Jarosław Cezary Słabiński - Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach

Dodana: 5 grudzień 2015 14:40

Zmodyfikowana: 5 grudzień 2015 14:40