Dodana: 28 luty 2020 10:04

Zmodyfikowana: 28 luty 2020 10:04

Koło Robotyki „3lo-bot” organizuje trzecią edycję turnieju robotów RoboMeeting o zasięgu ogólnopolskim

 

Białystok, dn. 10.02.2020r.

SZKOLNE KOŁO ROBOTYKI „3LO-BOT”

przy

III L.O. im K. K. Baczyńskiego w Białymstoku

Do  Dyrektorów, Nauczycieli i Uczniów

szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 

PISMO PRZEWODNIE W SPRAWIE ORGANIZACJI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU ROBOTÓW „ROBOMEETING” O PUCHAR DYREKTORA III L.O. W BIAŁYMSTOKU

Szanowni Państwo,

Od paru lat pasjonujemy się popularyzacją umiejętności programistycznych wśród młodzieży. W naszej szkole przy współpracy z pracodawcami IT oraz Kuratorium Oświaty w Białymstoku prowadzimy autorskie innowacyjne zajęcia w tej dziedzinie (nasza szkoła uczestniczy w programie MEN „Pilotaż programowania”). Drużyny naszych uczniów-programistów współpracują z Politechniką Białostocką oraz próbują swoich sił w programowaniu robotów Lego w kraju a także za granicą.

W bieżącym roku szkolnym nasze Koło Robotyki „3lo-bot” organizuje  trzecią edycję turnieju robotów RoboMeeting o zasięgu ogólnopolskim. Odbędzie się on 26 marca br. W związku z tym wyzwaniem mamy zaszczyt zaprosić Państwa uczniów do rywalizacji o puchar Dyrektora III L.O. im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku. Aby podnieść rangę niniejszego wydarzenia, staramy się o patronaty NOT-u, Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Mając nadzieję na owocną wymianę doświadczeń, inspirację a przede wszystkim świetną zabawę, zapraszamy do współzawodnictwa!

 

Regulamin zawodów zamieszczony został na www.robomeeting.pl

Rejestrujemy drużyny do 20 marca 2020r.

 

Z wyrazami szacunku,

mgr inż. Jacek Cichosz,

opiekun Szkolnego Koła Robotyki „3lo-bot”